Ландшафтный дизайн и озеленение

Что такое композитные бассейны

2015-04-10

Композитные бассейны представляют собой искусственные водоемы, предназначенные для плавания. Они изготавливаются из специальных наполнителей и стеклопластика. Композитный бассейн является цельнолитым изделием, выполненным из композитных материалов высокого качества. За счет применения современных технологий в процессе создания, они характеризуются прочностью, даже если бассейн имеет большую площадь зеркала и объем воды. Основные достоинства композитных бассейнов Эксперты компании akvastroym.ru […]

Сад в японьскому стилі

2013-08-28
japonskij-sad

Популярним стилем невеликого саду є японський сад, і це не випадково. Японський сад за розмірами не великий, але кожна його деталь чи елемент конструкції, мала архітектура, має глибокий складний внутрішній сенс.

Відчуття спокою і відпочинку, споглядання природи, тиша, що порушується тільки неголосним дзюрчанням струмочка і шелест листя це основні принципи при створенні японського саду.

Ландшафтний дизайн – прикраса вашої ділянки

2013-08-27
landshaftnyi-dizain

На будь-якій ділянці повинні бути: зона в’їзду, парадна зона (як правило під’їзд до будинку), зона відпочинку, господарська зона (посадки овочевих і плодових культур), майданчик для дітей.

Зазвичай велику увагу приділяють зонам відпочинку (спортивний майданчик, фонтани, басейни і так далі). Облаштовуючи їх, враховуйте особливості цих споруд, приміром басейн краще розташувати в низиною зоні ділянки, а зону для дітей слід розташовувати так, щоб вона проглядалася з усіх сторін.

Розкішний альпінарій біля будинку

2013-08-27
alpinariy-ukrashenie-vashego-uchastka

Головне у виборі місця – сонця повинно бути достатньо, але наявність затіненого куточка обов’язково: це потрібно для того, щоб ви могли урізноманітнити асортимент рослин. Розташування під кроною дерева не вітається – шар опалого листя легко задушить дрібні рослини.

Альпінарій можна розташувати на будь-якому наявному схилі (в городі, саду). Якщо нічого немає, зробіть невелику земляний насип. Дуже красиво виглядають трохи пологі схили, ніж величезна неприродна купа. Також можна використовувати і газон: вирити яму, наповнити дренажним матеріалом, шаром перегною і піску.